O nás

CRIF – Czech Credit Bureau

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s. je součástí celosvětové skupiny CRIF, která byla založena v roce 1988 a od té doby prošla velmi dynamickým rozvojem. Dnes již působí na 4 kontinentech v 50 zemích světa, kdy přes 6 200 zaměstnanců vytváří služby pro více než 82 000 společností a 1 000 000 spotřebitelů. Zaměřujeme se na vývoj a řízení služeb úvěrových registrů, obchodních informačních systémů a úvěrových řešení.

Nedílnou součástí je aplikace CRIBIS, která obsahuje informace o více než 10 milionech podnikatelských subjektech a fyzických osobách z České a Slovenské republiky. Nadstavbou je služba SkyMinder umožňující prověření firem z téměř celého světa. Dalším produktem je aplikace Margo, která dohledá nové klienty, segmentuje je a řídí obchodní kampaně. Pod značkou iRating se zas schovávají nástroje pro hodnocení ekonomického stavu společností a municipalit.

Ondřej Veselovský

Ondřej Veselovský

ESG & Consulting Lead CZ & SK

Ondrova pracovní kariéra začala už při studiích na ČVUT v auditorské kanceláři Arthur Andersen, kde absolvoval zkoušky ACCA. Následovala práce pro mezinárodní klienty Velké čtyřky, kterou završil v roce 2018, kdy se dostal do managementu a představenstva ve společnosti Chytrý Honza a.s.

V CRIFu je od roku 2021 lídrem consultingu pro Českou a Slovenskou republiku. Nyní se primárně věnuje oblasti ESG a uvedení řešení a produktů na český i slovenský trh.

Členství

Climate & Sustainable Leaders Czech Republic
Czech BCSD
ASviS
Swiss Clean Tech
Global Reporting Initiative
United Nations Global Compact

Členství

ASviS
Climate & Sustainable Leaders Czech Republic
Czech BCSD
Swiss Clean Tech
Global Reporting Initiative
United Nations Global Compact

Jste připravení na změnu?

Nechte si odborně posoudit společenskou odpovědnost vaší firmy i dodavatelského řetězce ještě dnes a zjistěte, ve kterých oblastech se můžete zlepšit. Buďte krok před ostatními a připravte se tak na budoucnost.